У фантастичному за напругою поєдинку проти «Старого Луцька» наші хлопці здобувають перемогу завдяки влучному триочковому Антона Мусієнка на останніх секундах овертайму

Старий Луцьк дав справжній бій фавориту гри, але не зміг втримати перевагу наприкінці матчу. Господарі лідирували в рахунку майже всю ігрову дистанцію і мали 9 очок переваги перед вирішальною четвертою чвертю. Але в заключній десятихвилинці Київ-Баскет зміг врятуватись і перевести гру в овертайм, де Антон Мусієнко переможним триочковим приніс своїй команді перемогу.

Варто відзначити, що Старий Луцьк був близький до того, щоб перевести гру в другий овертайм, але влучання Володимира Коцька зі своєї половини майданчику було трохи пізніше за сирену і господарі все ж таки програли в домашній грі з рахунком 58:61.

Найкращим гравцем матчу став форвард киян Вадим Заплотинський, який активізувався у четвертій чверті і зібрав в цьому матчі солідний дабл-дабл — 17 очок та 17 підбирань (РЕ 31).

Київ-Баскет переміг Старий Луцьк вдруге в сезоні і здобув свою 8 перемогу в 9 матчах. Ця перемога стала четвертою поспіль для жовто-чорних та знову повернула нас на другу сходинку регулярного чемпіонату Суперліги. Також ми завершуємо луцький бабл із максимальним результатом – двома перемогами у двох матчах

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Луцьк, ОДЮСШ

Старий Луцьк — Київ-Баскет 58:61ОТ  (12:13, 18:8, 14:14, 9:18, 5:8)

Старий Луцьк: Коцько 14 + 6 передач + 5 підбирань – 8 втрат, Панфілов 10, Рудаков 9 + 11 підбирань, Коровяков 9 + 11 підбирань, Швагринський 4 — старт, Бедлінський 12, Дейна 0, Алтухов 0, Прозапас 0

Київ-Баскет: Заплотинський 17 + 17 підбирань + 2 блок-шота, Мусієнко 15 + 6 підбирань + 3 перехоплення, Кошеватський 8, Кісільчук 8, Новіков 4 — старт, Юрченко 5 + 2 блок-шота, Дюпін 2, Базилєв 2, Білобородський 0