Жовто-чорні зуміли втримати необхідну перевагу та перемогти в центральному матчі цього тижня

Команди провели рівну першу чверть, активно завантажуючи трисекундну, де працювали центрові Владислав Коренюк та В’ячеслав Кравцов. Після близької стартової десятихвилинки, яка завершилась цілком логічним рахунком 18:18, кияни почали швидше грати у другій. Дніпру, який в цій грі виступав без лідера команди Джареда Террелла, такий темп гри підходив менше.

Київ-Баскет, хоч і з не найкращим відсотком, але набагато активніше за суперника атакував з дальньої дистанції і за рахунок бажання та агресивної гри у трисекудній Павлова та Джейкобсона не програвав боротьбу у фарбі. За рахунок кращої другої чверті та капітанської гри Близнюка господарі отримали 5 очок підбирання перед другою половиною.

Третя чверть стала затишшям перед бурею. Команди провели черговий рівний і найрезультативніший відрізок матчу, зберігши сили на повноцінний клатч. Дніпру, який поступався під час другої половини 10 очок, за рахунок очок у стрисекудній від Боброва та Тимофеєнка, а також вдалох гри у нападі від Шунделя, вдалося підтягнутися і скоротити відставання до 1 очка. У киян, в свою чергу, після великої перерви увімкнувся Олександр Мішула, який у цьому матчі не знайшов свій дальній кидок (1/5), але дуже вчасно знайшов можливість для влучних атак с середньої дистанції.

В результаті цьому матчі все вирішувалося в клатчі: Майк Джейкобсон на старті заключної хвилини реалізував важчилезний прохід, набравши два очки через Боброва, потім Тимофеєнко відповів своїм триочковим влучанням, скоротивши відставання до 1 очка. За 9 секунд до кінця Джейкобсон виконав ще один кидок з фарби, але цього разу невлучний…. Дугат швидко перетнув половину середину майданчика і виконав триочковий кидок на перемогу, але не влучив.

Кияни втримали перевагу, яку мали протягом більшої частини матчу, вигравши з рахунком 76:75. Київ-Баскет подожвив свою серію перемог до 6 матчів, а Дніпро зазнав першої поразки у сезоні після трьох поспіль звитяг.

Кращими у Київ-Баскета стали Сергій Павлов, який до 11 очок додав 9 підбирань та 4 передачі (РЕ 19) та Богдан Близнюк, в активі якого 16 очок, 5 підбирань, 2 передачі та 2 перехоплення (РЕ 16).

Київ-Баскет свій наступний матч зіграє 30 листопада на виїзді проти Запоріжжя, а через день, 1 листопада, завітає до Кам’янського, де зіграє проти Прометея.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Київ, ПС Венето

Київ-Баскет – Дніпро 76:75 (18:18, 21:16 22:21 15:20)

Київ-Баскет: Брендон Янг 4 + 7 передач, Мішула 13, Близнюк 16 + 5 підбирань, Ковальов 2 + 5 підбирань, Коренюк (9 + 6 підбирань – старт; Мессі 6 + 5 передач, Тамм, Крутоус 7, Павлов 11 + 9 підбирань + 4 передачі, Джейкобсон 8 + 9 підбирань