Матч мав вирішальне значення в боротьбі за вихід у наступний раунд для обох суперників. Схоже, кияни з повною відповідальністю поставилися до ігрового завдання. Жовточорні потужно відіграли впродовж усієї першої половини, вигравши обидві чверті. Загальна перевага киян на велику перерву сягнула 13-ти очок.

Та, схоже, гравці Київ-Баскета надто рано заспокоїлися, дозволивши супернику повністю перехопити ігрову ініціативу. Рілскі розпочав другу половину з нокдауну 7:0. Усю третю чверть суперник тиснув та збільшував перевагу. Відтак ще до заключної чверті Рілскі відіграв відставання та вийшов вперед.

У заключній 10-хвилинці гра балансувала на межі рівності. Кияни дозволяли супернику надто вільно бомбардувати свій кошик з дальньої дистанції. На заключних хвилинах на лаві киян вже йшла мова про необхідну різницю. Тож не без зусиль Київ-Баскет таки довів зустріч до поразки з різницею, яка все ж дозволила залишитися в боротьбі.

Найкращими у Київ-Баскета стали Близнюк (15 очок) та Коренюк (13 очок, 10 підбирань).

Тож зі скрипом, але все ж таки ми увійшли до 16 найкращих команд Кубку Європи ФІБА. Команді Айнарса Багатскіса вистачило однієї перемоги в трьох матчах, щоб забезпечити собі участь у плей-оф завдяки додатковим показникам в очних зустрічах

При жеребкуванні кияни будуть несіяні, а це означає, що у суперники попадуться переможці інших груп та дві найкращі команди, які зайняли друге місце. 1/8 та 1/4 фіналу відбудуться у форматі баблів з 23 по 25 березня. Дату жеребкування повідомимо згодом.

КУБОК ЄВРОПИ ФІБА
Група В

29 січня
Самоков, 18:00

Київ-Баскет (Україна) – Рілскі Спортист (Болгарія) – 69:74 (21:13, 20:15, 15:29, 13:17)