Незважаючи на те, що обидві команди здобули перемоги в першому турі, в грі був явний фаворит, а саме команда Айнарса Багатскіса. Стартові хвилини лише підтверджували очікування — гості вийшли вперед 10:4 і ніщо не віщувало біди. Але несподівано Миколаїв зумів перехопити ініціативу — Кальніченко на останніх секундах атаки закинув триочковий кидок, за ним пішли ще два точні кидки з-за дуги, що поклало початок ривка господарів.

У підсумку першу чверть Миколаїв виграв 32:12. Господарі просто приголомшили киян щільними влученнями з-за дуги. Київ не чекав такого і трохи розгубився, а гравці Миколаєва зловили кураж. В результаті у однієї команди 9 втрат за першу половину, а в іншої 54% влучень з-за дуги.

У другій чверті Київ-Баскет вирівняв ситуацію на паркеті, але виграв її всього з триочковою перевагою. Очікувалося, що після перерви гості виправлять ситуацію, але вони навпаки пропустили ривок Миколаєва 8:0 і тільки після цього почали скорочувати відставання.

В останній чверті Миколаїв, за підтримки заповненого залу, намагався втримати здобуту перевагу, але через травми господарі залишилися без Радуловича і Ніксона. Київ-Баскету вдалося скоротити відставання в рахунку до 2 очок за 80 секунд до кінця зустрічі, за 14 секунд до кінця після потрапляння Кеффі зі штрафного рахунок зрівнявся 74:74. У Миколаєва була остання атака, але вони її не реалізували і гра перейшла в овертайм.

В овертаймі наші хлопці вже не відпустили перевагу. Суперників «добив» Ейвері Вудсон двома точними триочковими у клатчі – 87:80. Найрезультативнішим у цьому матчі став саме Вудсон – 20 очок.

Таким чином, кияни здобувають другу перемогу поспіль та вже у неділю зіграють проти команди Артема Сліпенчука – «Кривбаса»

СУПЕРЛІГА WINDROSE
Регулярний чемпіонат

1 жовтня

Миколаїв. 19:00
Миколаїв – Київ-Баскет – 80:87 (32:12, 13:16, 17:20, 12:26, 6:13)

Миколаїв: Ніксон 16 + 6 підбирань, Волкер 16 + 8 підбирань + 7 передач, Барніс 10, Кальніченко 8 + 8 підбирань, Радуніч 5 — старт; Деніел 13 + 8 підбирань, Кожем’якін 9, Тищенко 3, Дубоненко, Онуфрієв

Київ-Баскет: Вудсон 20 + 6 передач + 6 передач, Кеффі 13 + 5 передач, Войналович 5, Вашингтон 10 + 5 підбирань, Скапінцев 14 + 9 підбирань — старт; Томсон 10, Гаррет 12 + 6 підбирань, Тиртишник 2, Ковальов 1 + 8 підбирань, Анікеєнко