На жаль, сьогодні ми не змогли достроково вийти до наступного раунду Кубка Європи ФІБА. Команда Айнарса Багатскіса поступається ізраїльському «Хапоелю» та зазнає другої поразки на груповому етапі

Гості краще за киян провели першу половину і ще до великої перерви відривалися у рахунку на 11 очок. Хапоель реалізував 4 з 7 триочкових, у той час як господарі закинули лише 1 з 11 дальніх атак. Команда Айнарса Багатскіса виграла підбирання та спровокувала у ізраїльтян 9 втрат за половину, але поганий відсоток реалізації, який становив за 20 хвилин гри лише 26.3%, не дозволив господарям втримати суперника до великої перерви.

Третя чверть стала найкращим відрізком від киян. Український клуб зумів не тільки відіграти відставання, а й на певному відрізку вийти вперед, вигравши чверть 22:20. В контексті атаки це була найкращий відрізок у виконанні Київ-Баскета.

Але, на жаль, втримати суперника у четвертій десятихвилинці Київ-Баскету не вдалося. Господарі знову зменшили оберти в нападі, та невдало зіграли в захисті, пропустивши за чверть 23 очки. Дуже потужний матч у ізраїльтян провів Брайон Аллен, який до 19 очок додав 13 передач. Гості закинули 9 з 16 триочкових (56.3%) та реалізували 46.6% кидків з гри, що і дозволило Хапоелю взяти реванш за домашню поразку.

Київ-Баскет провів невдалу гру в нападі та зазнав другої поразки в євросезоні, програвши на своєму майданчику з рахунком 62:71.

Відтепер все вирішиться у наступну середу у поєдинку проти «Рілскі». В разі перемоги, ми крокуємо далі, в разі поразки – рахуватимемо різницю з іншими командами.

Кубок Європи ФІБА. Груповий раунд, 5-й тур

Київ, СК Венето-Спорт

Київ-Баскет — Хапоель Ейлат 62:71 (14:16, 11:12, 22:20, 15:23)

Київ-Баскет: Скапінцев 10, Вашингтон 10 + 11 підбирань, Кеффі 7 + 7 передач, Войналович 0, Вудсон 0 — старт, Гарретт 15 + 7 підбирань, Анікієнко 9, Томпсон 8, Тиртишник 0