Київ-Баскет в матчі з овертаймом здобув домашню перемогу над Тернополем 85:80.

Кияни грали цей на матч на третій день після непростого поєдинку у Польщі, але з виїзного матчу у Кубку Європи ФІБА команда Багатскіса повернулась з перемогою та гарними емоціями. Тернопіль посеред тижня теж грав, але в Кубку України у вівторок, і проти Львівської Політехніки вистачило сил тих, хто мало отримує часу в Суперлізі.

Тернопіль агресивніше почав гру і одразу здобув собі 7-8 очок переваги. У киян не пішов кидок – лише 29% влучань у першій чверті (5-17), в тому числі жодного з 5 дальніх кидків. Зрештою гості виграли десятихвилинку 20:12.

Але у другій чверті вже у Тернополя пішли промахи. Хвилин п’ять знадобилось киянам, у яких теж залишились проблеми з влучанням, щоб дістати суперника. А ось після цього гравці Київ-Баскета заграли впевненіше – одразу «залетіли 3 очки» від Вашингтона, завів команду проходами Тиртишник, а завершив половину гри точним триочковим Вудсон. На велику перерву Київ-Баскет пішов, виграючи 36:27.

Тернопіль за другу чверть набрав всього 7 очок, результативність команди після половини гри склала 29%, хоча за підбираннями команда Забірченко була більш успішною – 26:18, але у Тернополя було одразу 7 втрат проти 2 у господарів.

Все кардинально змінилось у третій чверті. На швидкому баскетболі, агресивному захисті і відривах Тернопіль почав скорочувати відставання, вже скоро вийшов вперед і на куражі почав нарощувати перевагу. Кияни в ці хвилини виглядали нокаутованими. За 6 хвилин чверті ривок Тернополя склав 22:2 і замість -9 стало +11. До перерви кияни зуміли лише трішки підправити свою ситуацію – 48:54.

В останній чверті Тернополю знову вдався ривок, перевага команди Забірченка сягнула +10 очок, але кілька вдалих атак господарів з триочковими влучаннями Вудсона та Томсона і за 4:05 до кінця рахунок став рівним 63:63.

Тернопіль не здавався і за 1:31 до кінця четвертої чверті все ще мав +5. Та Київ-Баскет таки зумів відігратись за 2,9 секунд до кінця. Тернопіль останній кидок довірив Домаркасу, але той з-за дуги влучив у дужку. Овертайм – 71:71.

А там Київ-Баскет завдяки двом триочковим Вудсона і одному точному дальньому влучанню Анікієнко поспіль створив перевагу +8, яку втримав до сирени – 85:80.

Кращим в матчі став Дерріл Вудсон, завдяки якому кияни зуміли створити камбек і який в овертаймі зробив вирішальні кидки. У Тернополя відзначимо впевнену гру Владіміра Дашича та новачка команди Домінікаса Домаркаса, який у дебютній грі набрав 10 очок.

Тернопіль свій наступний матч проведе 12 листопада, коли зіграє на виїзді проти Хіміка, а Київ-Баскет до цього у неділю в Черкасах буде грати матч Кубку України, а 10 листопада вдома у рамках Кубка Європи ФІБА прийме Хапоєль Ейлат.

Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат

5 листопада. Київ, СК Венето-Спорт

Київ-Баскет — Тернопіль 85:80 ОТ (12:20, 24:7, 12:27, 23:17, 14:9)

Київ-Баскет: Вудсон 21 + 8 підбирань + 5 передач, Кеффі 7 + 5 підбирань + 5 передач, Войналович 3, Вашингтон 14 + 8 підбирань, Скапінцев 7 – старт; Анікієнко 12 + 6 підбирань, Тиртишник 10, Томсон 7 + 5 передач, Гаррет 4, Сидорук 0

Тернопіль: Дашич 21 + 6 підбирань, Долежай 9 + 5 підбирань, Сандул 9 + 8 підбирань, Луценко 13 + 10 підбирань, Бояркін 2 + 6 передач – старт; Фурстінгер 14 + 6 підбирань, Домаркас 10, Місяць 2, Шиманський 0