25 квітня у столиці відбувся третій матч фінальної серії Суперліги Парі-Матч між Київ-Баскетом і Хіміком. Господарям не вдалося “зачепити” третю гру серії. Вони поступилися 73:79.

Команди демонстрували рівну гру на старті матчу, але господарі за рахунок кращого відсотку влучань з гри заволоділи перевагою. У другій чверті кияни продовжили тиснути на суперника через фарбу, але окремо відзначаємо свінгменів господарів Кріка та Крутоуса, які до великої перерви записали до свого активу 24 очка на двох.

Але головним сюжетом першої половини, а може й матчу стали події наприкінці другої чверті: головний тренер южненців Віталій Степановський отримав два технічних фоли за 25 секунд і достроково залишив залу Палацу спорту задовго до закінчення матчу.

Як виявилось, втрата тренера лише завела южненців, які провели дуже потужний відрізок в третій чверті. Гості нав’язали боротьбу на щитах і навіть заволоділи перевагою в фарбі, вигравши серію відскоків у зоні суперника. До того ж Хімік додав агресії в захисті та відчув впевненість на чужій половині майданчику, що дозволило гостям виграти чвертіь26:12 та перегорнути все з ніг на голову, отримавши 4 очка переваги перед заключною десятихвилинкою.

Якщо в першій половині на своїх плечах южненців тягнув Едвін, то у другій частині гри на повну увімкнувся Павлов, який провів черговий переконливий відрізок. Українець розривав опонентів у трисекундній та допоміг своїй команді втримати здобуту перевагу. Латкович, Крік і Нванкво не дивлячись на наближення кінця матчу продовжували заряджати партнерів бажанням. Але час сплив, не на користь киян.

Втім, срібло – це теж місце на п’єдесталі, і воно друге, в перший же сезон після відродження клубу! Відтак, робота протягом сезону не виявилася даремною. І з цим привітаємо команду!