29 серпня Київ-Баскет розпочав передсезонну ігрову сесію. На домашньому паркеті підопічні Айнарса Багатскіса проведуть спарені контрольні поєдинки з Черкаськими Мавпами. Перший з них закінчився переконливою перемогою Київ-Баскета 110:68.

Господарі з перших хвилин взяли високий темп. У їхніх діях відчувалося, що серйозні випробування на команду випадуть значно раніше, а у Мавп ще є час на виправлення помилок. 33:15 – з таким рахунком на користь Київ-Баскета закінчилася перша чверть. Пішли кидки у Пустозвонова, добре комбінували американці, не тільки Хілл і Едвін. А й новачки Шеперд і Джексон.

У другій десятихвилинці Мавпи вирівняли гру. Бєліков, Попов раз пораз результативно обстрілювали кошик киян. Але ті відповідали адекватними діями. Запам’яталися кидки з периметру Попова і з кута Джексона. А на останніх секундах першої половини Шеперд встановив рахунок 61:37 на користь Київ-Баскета.

Поперерві характер гри не змінився. Київ-Баскет утримував суперника на комфортній очковій відстані. Айнарс Багатскіс ввів у гру Руслана Отверченка. Той без проблем знайшов спільну мову з новими партнерами.

На екваторі заключної чверті після кидка крюком Тищенка Київ-Баскет перетнув 100-очкову межу- 101:63. А остаточний рахунок матчу 110:68 на користь господарів. Одразу ж шість виконавців Київ-Баскета набрали у цьому поєдинку 10 і більше очок – Петров (15), Пустозвонов (14), Едвін (13), Шеперд (13), Крутоус (11), Хілл (10). У Черкаських Мавп 14 очок набрав Діон Райт.

Наступний поєдинок команди зіграють 30 серпня. Локація та сама: СК Меридіан (вул. Героїв Севастополя, 11в).