Київ-Баскет завершив домашній бабл впевненою перемогою над Черкаськими Мавпами.

Команда Володимира Холопова зробила вагому заявку на успіх ще в першій чверті, яку господарі виграли з рахунком 31:15. Кияни протягом усього матчу мали дуже солідну перевагу на щитах, зібравши 24 підбирання в атаці. Окрім того команда Володимира Холопова більше очок набрала швидкому нападі та після втрат суперника.

Київ-Баскет контролював гру протям усієї ігрової дистанції і не дозволив черкасцям повернути інтригу. Холопов рівномірно розподілив ігровий час між гравцями, надавши солідні відрізки більш молодим гравцям лави запасних. Мавпи грали коротшою ротацією і функціонально не були готові протистояти столичній команді протягом 40 хвилин. Київ-Баскет виграв третій матч домашнього баблу з рахунком 85:57, Мавпи програли в Києві всі три матчі.

Найкращим гравцем матчу став форвард киян Вадим Заплотинський, який набрав 18 очок, реалізувавши 8 з 9 кидків з гри, а також додав до активу 7 передач, 5 підбирань, 2 перехоплення та блок-шот (РЕ 30. Кияни наразі є лідерами Суперліги.