Відкриваємо чвертьфінальні баталії Суперліги переконливою перемогою над черкащанами вдома

Господарі краще провели першу половину матчу. Команда Айнарса Багатскіса заволоділа перевагою на щитах та регулярно набирала очки у швидкому нападі. Справжньою проблемою для гостей став Богдан Близнюк, який реалізував за першу половину 6 з 6 кидків, ставши найкращим гравцем стартових 20 хвилин плей-оф.

Черкасці будували гру через трисекунду, активно заграючи Скапінцева, але припустилися більшої кількості втрат, що результативно використовувала команда Багатскіса. Як результат, переможець регулярного чемпіонату пішов на велику перерву за “+10”.

У другій частині матчу ніяких кардинальних змін не відбулося. Київ-Баскет продовжував грати більш різноманітно у нападі та демонструвати якісний захист. При цьому команда Айнарса Багатскіса припустилася лише 6 втрат за гру при 15 у суперника. А блискуча гра капітата киян лише підкреслила перевагу столичного клуба у цій грі.

Наприкінці матчу відрив Київ-Баскета сягнув 20 очок – 91:71 і 1-0 в серії на користь переможця регулярного чемпіонату.

Найкращий гравець

Богдан Близнюк набрав 22 очки, реалізувавши 7 з 9 двоочкових та 2 з 2 триочкових, зробив 8 підбирань, 3 передачі та 2 перехоплення, а його рейтинг ефективності становив 34 бали.

Наступний матч

Київ-Баскет та Черкаські Мавпи другий матч чвертьфінальної серії зіграють 14 травня у ПС Венето-Спорт о 20:00.

Суперліга Паріматч. Плей-оф

1/4 фіналу. Перший матч

Київ-Баскет – Черкаські Мавпи 91:71 (26:19, 22:19, 19:17, 24:16)

Київ-Баскет: Близнюк 22 + 8 підбирань + 3 передачі + 2 перехоплення, Коренюк 14 + 10 підбирань, Крутоус 11, Мессі 9, Ковальов 2 – старт, Павлов 19, Янг 14 + 5 передач, Тібодо 0, Мішула 0 + 3 передачі

Черкаські Мавпи: Джонс 15 + 6 передач + 5 підбирань, Скапінцев 13 + 5 підбирань, Янг 8, Ткаченко 8, Сергеєв 0 – старт, Райт 16 – 6 втрат, Конєв 6, Бондаренко 5, Попов 0, Руслов 0, Дзюба 0