На жаль, жовто-чорні не змогли нав’язати боротьбу та зазнали поки що найбільшої поразки у сезоні.

Битва Київ-Баскета і Прометея очікувалася на цьому тижні найбільше — обидві команди успішно представляють Україну на євроарені (Прометей пробився в основу ЛЧ, де, втім, стартував з двох поразок, а Київ-Баскет виграв стартовий матч Кубка Європи ФІБА), причому обидві свої останні матчі зіграли в середу в Києві. Плюс і команда Гінзбурга, і команда Багатскіса непогано стартували в чемпіонаті України (Прометей виграв всі матчі, а Київ-Баскет допустив одну осічку).

Якщо Багатскіс після двох останніх матчів свого клубу розповідав про ідеальні з боку його команди стартові відрізки проти Дніпра і Трефл Сопота, то в цій грі Прометей не дав киянам чудово стартувати.

Чемпіон України почав матч активно, агресивно, швидко в атаці, дисципліновано зі здвоюванням в захисті. Плюс Прометей показав відмінну реалізацію і в результаті вийшов ривок 11:0 і 22:4. В результаті Прометей «полетів» на тлі позитивних емоцій, а у Київ-Баскета не залітали вільні кидки.

У другій чверті Київ-Баскет трохи вирівняв гру за рахунок більш агресивної гри в захисті, але провалив кінцівку і на велику перерву команди пішли за переваги +20 у Прометея.

Ключові показники першої половини — лише 2 з 10 триочкових у Київ-Баскета і 10 втрат у киян.

У третій чверті перелому, на який розраховували вболівальники киян, не сталося. Прометей не знизив пресинг, агресію, навіть незважаючи на свою перевагу, яку за наступні 10 хвилин зросла до 25 очок.

У такій ситуації четверта чверть перетворювалася на формальність. У підсумку фінальна сирена зафіксувала розгромну перемогу Прометея 90:63.

Наступний матч кияни проведуть вже у неділю, 17 жовтня проти «Запоріжжя». Квитки: https://bit.ly/3lyC5Zr

СУПЕРЛІГА WINDROSE
Регулярний чемпіонат

15 жовтня

Київ, ПС Венето
Київ-Баскет – Прометей 63:90 (10:22, 16:24, 18:23, 19:21)

Київ-Баскет: Кеффі 7, Гаррет 6 + 5 підбирань, Вашингтон 9 + 5 підбирань, Ковальов 6, Скапінцев 4 – 3  втрати – старт; Томсон 12, Тиртишник 13, Вудсон 3, Анікієнко 1, Сидорук 2, Іванов 0

Прометей: Харрісон 28, Еванс 10 + 7 підбирань, Сидоров 11, Доу 3, Кеннеді 3 – старт; Лукашов 13 + 5 підбирань + 6 передач, Петров 9, Білан 6, Липовий 3 + 4  перехоплення, Беліков 4, Тихонов 0