Команда Айнарса Багатскіса у другій половині зустрічі не залишила шансів черкащанам

Київ-Баскет повернувся до топ-3 турнірної таблиці Суперліги Windrose, здобувши впевнену перемогу над Черкаськими Мавпами 68:85.

Гра завершувала рік для обох команд – Черкаські Мавпи в разі успіху могли вийти на десяту сходинку турнірної таблиці, а ось Київ-Баскет міг повернуться до топ-3.

Перша половина гри виявилась рівною – жодна команда не могла відірватись більше, ніж на 5 очок, а обидві чверті завершились з рахунком 16:16. У команд була не надто гарна результативність (40% у гостей і 33% у господарів), рівність за підбираннями (по 22), а у киян 7 втрат проти 5 у господарів, хоча за перші 20 хвилин команда Багатскіса зробила одразу 7 блок-шотів.

Вирішальною в матчі стала третя чверть, в якій Київ-Баскет виконав ривок 17:2, в результаті чого на останню перерву команди пішли за рахунку 44:57. В останній десятихвилинці Черкаські Мавпи знову вирівняли ситуацію на майданчику, але повернути інтригу до матчу не вдалось.

У столичної команди одразу 5 гравців набрали від 12 до 17 очок, при цьому набравши 6-7 підбирань. Відзначимо з них Джордана Свінга, який до 14 очок і 6 підбирань додав 8 передач, перехоплення та блок-шот.

В наступному матчі 5 січня Київ-Баскет у рамках 1/8 фіналу зіграє проти Хмельницького, а 9 січня проведе ще один перенесений матч Суперліги проти Миколаєва. Черкаські Мавпи наступний свій поєдинок проведуть 14 січня з Харківськими Соколами.

СУПЕРЛІГА WINDROSE
Регулярний чемпіонат

24 грудня, Черкаси
Черкаські Мавпи — Київ-Баскет 68:85 (16:16, 16:16, 12:25, 24:28)

Черкаські Мавпи: Кольченко 7, Ткаченко 7 + 10 підбирань, Дугат 16 + 6 підбирань, Первіс 8, Максвелл 10 + 5 підбирань – старт; Хамільтон 12, Конате 2, Бондаренко 6, Романовський 0

Київ-Баскет: Кеффі 17 + 6 підбирань, Свінг 14 + 6 підбирань + 8 передач, Войналович 0, Вашингтон 16 + 6 підбирань, Скапінцев 12 + 7 підбирань + 3 блок-шота – старт; Томсон 9, Гаррет 14 + 7 підбирань + 3 блок-шота, Анікієнко 0, Тиртишник 2, Ковальов 1, Іванов 0