Сьогодні хлопці Айнарса Багатскіса видали дуже впевнену гру та не залишили шансів гостям із Южного, вперше в сезоні набравши більше 100 очок в одній зустрічі.

Команди зі стартових хвилин на радість глядачів почали грати у відкритий баскетбол. У результаті перша чверть перетворилася на особисту битву результативності Дмитра Скапінцева та Кріса Джонса. Цю локальну битву з рахунком 15:11 виграв форвард Київ-Баскета, який за рахунок своїх габаритів легко розбирався під кільцем Хіміка, але загалом команди на першу перерву пішли майже за рівного рахунку 24:22 на користь господарів.

У другій чверті кияни продовжили результативно грати, показуючи результативність на рівні 60%, а ось у Хіміка почався позначатися більш обмежений ресурс. І зрештою плавно рахунок з 29:29 у середині чверті став 41:33. До великої перерви Київ-Баскет утримав свою перевагу, яка завдяки баззеру Томсона досягла максимальних на той час 10 очок – 49:39 на велику перерву.

Третю чверть Київ-Баскет розпочав із ривку 8:0 і далі команда Багатскіса впевнено тримала здобуту перевагу у 18-20 очок – 70:52 перед останньою десятихвилинкою.

В останній чверті кияни продовжили грати у швидкий красивий баскетбол, а гравці Київ-Баскета в деякі моменти навіть куражилися. Хімік також намагався швидко відповідати, але в такій баскетбол команді Степановського грати поки що важко. У результаті Київ-Баскет швидко наростив перевагу до +30 і єдиною інтригою закінчення матчу те, чи досягне столична команда показника у 100 набраних очок. З цим завданням підопічні Багатскіса впоралися. У підсумку, все закінчилося з рахунком 102:64.

Складно виділити когось за грою у Київ-Баскету – одразу 7 гравців набрали у цій грі більше 10 очок і четверо з них набрали більше 20 очок рейтингу ефективності. Чудова командна гра.

У наступному матчі Суперліги Windrose 5 листопада Київ-Баскет удома зіграє з Тернополем, а перед цим проведе у Польщі матч Кубка Європи ФІБА.

Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат

Київ, СК Венето-Спорт

31 жовтня

Київ-Баскет — Хімік 102:64 (24:22, 25:17, 21:13, 32:12)

Київ-Баскет: Вудсон 14 + 6 підбирань, Кеффі 10, Вашингтон 18, Ковальов 2, Скапінцев 16 + 7 підбирань – старт; Томсон 18 + 8 передач + 4 перехоплення, Гаррет 12 + 10 підбирань, Тиртишник 12, Іванов 0

Хімік: Спенсер 11, Джонс 15, Ковляр 2, Антіпов 4 + 5 підбирань, Мироненко 0 – старт; Едвін 17, Козак 9, Морріс 6, Сорочан 0, Рябчук 0, Завадський 0