12 квітня у столиці відбувся четвертий матч півфінальної серії Суперліги Парі-Матч до трьох перемог між Київ-Баскетом і Запоріжжям. Для господарів було важливо здобути путівку до фіналу саме вдома.

Запоріжжя першим показав, що провів якісну роботу над помилками. Ветеран команди Овдєєнко пристрілявся до кошика киян. Потім двічі схибив на лінії штрафних Носков, а Буц двічі з цієї позиції влучив і ось вже гості відірвалися на +7 – 23:16. Втім, ще до завершення цього ігрового відрізку Носков реалізував «два з фолом» і Київ-Баскет скоротив відставання до -5 – 25:30.

Але три десятки пропущених очок засвідчили, план дій Євгена Мурзіна щодо гри від захисту давав збої. Його підопічні це усвідомили і на початку другої чверті не давали гостям закинути добрих 2.5 хвилини, натомість після влучання Челована рахунок став рівним 30:30. А коли у Буца не залетів кидок з периметру Петров і Крутоус навпаки мети досягли. Тепер вже Київ-Баскет повів +4. А на екваторі чверті кидком здалеку зірвав оплески трибун Луценко і кияни повели 43:36. Запоріжжю додав впевненості триочковий Шевченка, а коли Хілл закинув з-під кільця, Мурзіну довелося брати тайм-аут. В унісон з сиреною Петров закинув «у роздягальню» і кияни пішли відпочивати лідерами 52:47.

Другу половину гості розпочали активніше і після влучання з периметру Буца скоротили відставання до -2. А потім і вперед вийшли. Показовим став данк Шевченка ближче до кінця третьої чверті – і вже 65:62 на користь Запоріжжя. Дуже вчасним став результативний кидок здалеку Латковича. Після влучання він ще й атаку перервав, набравши у сумі 5 балів.  Не зайшов триочковий в Луценка і на заключну чверть команди вийшли за мінімальної переваги гостей 69:68. Максим виправився на старті заключного періоду, і влучивши, і вигравши підбирання. 71:69 – Київ-Баскет знову вийшов у лідери. На якийсь час рахунок завмер на позначці 71:69. Першим його зрушив з мертвої точки Нванкво в бік киян. Потім не розгубився Крутоус і вже 75:69. Коли здалеку влучив Крік, перевага сягнула +9. Час матчу спливав і треба було утримувати гостей на очковій відстані. У відповідальний момент підопічні Євгена Мурзіна проявили холоднокровність і таки досягли бажаного. 89:81 – перемога! Вони – фіналісти Суперліги Парі-Матч.