24 листопада Київ-Баскет переміг Черкаські Мавпи 81:71 на домашньому паркеті у Палаці спорту Венето.

Це був матч-відповідь 1/8 фіналу, у Черкасах кияни перемогли +18, тож перед гостями стояло надскладне завдання ліквідувати цю різницю. Досягти бажаного не вдалося, але свою гру Мавпи нав’язали господарям і до останнього зберігали шанси досягти втішної перемоги. На перерву команди пішли за чотириочкової переваги Київбаскета, але у третій чверті черкасці знову наздогнали підопічних Айнарса Багатскіса. Більше того, кілька разів виходили вперед. І лише в останній чверті кияни змогли на радість трибунам відірватися і не дали супернику відповісти результативно. 81:71 у підсумку і +28 за сумою двох матчів. У чвертьфіналі Київ-Баскет зіграє з Миколаєвом.