Надважка виїзна звитяга максимально наближає нас до фіналу Суперліги – до головної битви за титул залишилось здобути одну перемогу

З перших атак суперники кинулися в обмін результативними випадами. Поступово чітко окреслилася ігрова перевага гостей. У першій половині кияни більше та влучніше кидали по кільцю, перегравали господарів під щитами.

Логічним наслідком ігрового домінування киян стала 12-очкова перевага за підсумками першої половини. Лідерами атак гостей за цей час стали Близнюк (12 очок) та Коренюк (10).

По ходу третьої чверті перевага киян сягала 17 очок. Втім запоріжцям вдалося повернути інтригу. У господарів пішли триочкові влучання, піймали свій кращий ігровий ритм Сизов та Кеффі. Відтак до заключної 10-хвилинки різниця скоротилася до шести очок. Кеффі згодом подолав межу в 20 набраних очок, ставши найрезультативнішим на майданчику. З боку гостей на виклик результативності від Кеффі відповідав Мейсі. Та господарі на куражі вперше зі стартової чверті знову вийшли вперед.

Більш зосередженими на останніх хвилинах виявилися кияни, які змусили запоріжців багато фолити. Відтак перевага в заключних атаках дозволила Київ-Баскету вибороти другу перемогу в серії та знову вийти вперед.

Герої матчу
У переможців найпомітнішими стали Богдан Близнюк (16 очок, 9 підбирань), Брюс Мейсі (15). Вибуху активності від Кеффі з 26 очками, 9 підбираннями та 7 передачами виявилося недостатньо для порятунку запоріжців.

Наступний матч
Наступний матч, який може стати останнім в серії, відбудеться вже у середу, 2 червня о 21:30. Гра відбудеться у Кам’янському. Усім дякуємо за підтримку та продовжуємо боротьбу за чемпіонство!