До матчу готові. Київ-Баскет провів відкрите тренування для представників ЗМІ перед протистоянням з Лєвскі у Кубку Європи ФІБА. Той відбудеться 20 листопада у Палаці спорту Венето. Початок о 19:00, квитки купуйте за посиланням.

Саме суперники завтрашнього матчу ділять друге прохідне місце, яке дозволить вийти з групи. У Болгарії у другому турі Київ-Баскет здолав Лєвскі. Для продовження боротьби у Кубку підопічним Айнарса Багатскіса потрібна перемога і в завтрашньому матчі. Кадрових проблем у господарів нема. Відновився Хілл, адаптувався новачок – Коренюк. Суперника не лише розбирали, а й переглядали мотиваційне відео. Розраховують на підтримку трибун.

Айнарс Багатскіс, головний тренер Київ-Баскета:Все йде за планом. Знаємо, що робити, як готуватися, на що робити акцент і робимо це. Головне на завтрашню гру – знати, що ми граємо 40 хвилин, використовувати усе те, що робимо зараз у залі, що готуємо супернику. Команда Лєвскі досвідчена. Те, що вони у минулому турі обіграли лідера теж про щось свідчить. Вони стали діяти більш організовано. Але і ми додали порівняно з матчем у Софії. Ми теж граємо у більш якісний баскетбол. 

Юрій Кондраков, гравець Київ-Баскета: – Команда готова, мотивована тільки на перемогу. Усі хочуть одного – виграти. Тренуємося, готуємося, переглядаємо мотиваційне відео. Ми згуртувалися ще більше. Додали у зіграності. Більш чітко і агресивно готові діяти у захисті. Відчуваю, ми в оптимальній формі. Але суперник непростий, для перемоги треба постаратися.

Владислав Коренюк, гравець Київ-Баскета: – Ми підійшли до цієї гри у гарній фізичній формі, бо тренер добре розподіляє між нами ігровий час. Думаю, завтра ніхто не відчуватиме себе втомленим. Добре, що гратимемо у Палац Венето. Бо ми тут постійно тренуємося. Добре відчуваємо паркет і кільця. Треба перемагати суперника і виходити до наступного раунду.