Останніми у Суперлізі Парі-Матч перед антрактом на матчі збірних зіграли Київ-Баскет і Запоріжжя. 19 листопада кияни були гостями протистояння і поступилися 82:88.

Усі спроби суперників відірватися у рахунку протягом першої чверті виявилися марними. Команди завершили першу десятихвилинку внічию 22:22. На початку другої чверті ударна сила господарів Овдєєнко і Преслі провели серію влучних атак і на екваторі десятихвилинки таки закріпили за Запоріжжям гандикап у 5 пунктів. Але і тоді Київ-Баскет не став миритися з таким сценарієм і ось вже Крутоус, Сандул і Мангано вивели гостей вперед. На перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей 46:45.

Певно, в антракті Євген Мурзін провів зі своїми підопічними виховну роботу, адже після поновлення гри Крутоус і Мангано встановили шести очкову перевагу Київ-Баскета. За три хвилини до кінця відрізку Луценко триочковим збільшив її до +9, але господарям вдалося «з’їсти» цей доробок до кінця чверті, і навіть вийти вперед 66:64.

Тепер вже прийшла черга диктувати свої умови на паркеті підопічним Валерія Плеханова. Після кидка Кіндала вони відірвалися на +6, але вчасно поцілив з-за дуги Петров. І все ж запоріжцям, а точніше їхнім американським легіонерам Холтону і Тренту, вистачило майстерності утримувати позитивний баланс. На останній хвилині Крік реалізував «два з фолом» і підтягнув відставання до -4. Але це не врятувало Київ-Баскет від поразки. У підсумку 88:82 – перемога Запоріжжя.

Моріс Крік став найрезультативнішим у матчі – 22 очка. Та навряд чи він отримав від цього позитивне піднесення.

Найближчий матч Київ-Баскет зіграє у Кубку України – 23 листопада у першому матчі 1/8 фіналу у гостях з Тернополем-ТНЕУ. Матч-відповідь – 24 листопада знов-таки у Тернополі.