3 березня у Запоріжжі Київ-Баскет зазнав поразки у матчі регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч. Підопічні Євгена Мурзіна поступилися господарям 83:92.

Гості впевненіше почали поєдинок у запорізькому ПС Юність. Щільний захист не дозволяв господарям кілька хвилин набрати перші очки. Натомість свої стартові атаки кияни реалізували, захопивши лідерство – 7:0. Найактивнішим у гостей на початку був Нванкво. Кияни до кінця стартової 10-хвилинки не віддавали перевагу, вигравши в підсумку в 5 очок. При цьому гості переважали господарів за всіма основними ігровими показниками.

Однак вже в другій чверті перебіг подій змінився. Господарі додали швидкості. Чверть почалася результативною атакою Холтона. Запорізький американець був найактивнішим та найрезультативнішим у другій чверті. Не в останню чергу завдяки його зусиллям запоріжці переломили хід поєдинку та в підсумку зрівняли рахунок до великої перерви. При цьому господарі перевершили гостей в реалізації двоочкових та штрафних, були кращими під щитами.

З поновленням гри боротьба на майданчику ще більше загострилася. Поступово легіонери господарів Холтон, Кіндал, Трент та Пресслі захопили ігрову ініціативу. До початку заключної чверті запоріжці вже вийшли вперед на 4 очки.

У киян не виявилося контраргументів на початок заключної частини поєдинку. Відтак господарі вже впевнено пішли у відрив. На середину четвертої чверті кияни вже відставали на 11 очок. Кияни спробували врятуватися. За майже дві хвилини до кінця ігрового часу вони скоротили відставання до 5 очок. Та більшого запоріжці гостям не дозволили. Відтак чергова перемога господарів у четвертому за сезон протистоянні Запоріжжя з Київ-Баскетом.

Наступний поєдинок Суперліги Парі-Матч Київ-Баскет зіграє у Миколаєві 14 березня.