Підопічні Айнарса Багатскіса не зумілі завершити серію у Кам’янському. Попереду вирішальна п’ята гра

Вже на старті матчу номінальні господарі заволоділи перевагою за рахунок якісної гри у захисті та стабільного нападу від гравців стартової п’ятірки. Отримавши лідерство після першої чверті (21:8), команда Валерія Плеханова не на секундну не дозволила киянам вийти в цьому матчі вперед.

Запоріжжя відмінно атакував з-за дуги, реалізувавши 52% дальніх атак (12/22). При цьому команда Плеханова виграла і битву у трисекундній, де дуже ефективно відпрацював Аурімас Маяускас за відсутності травмованого Дмитра Тихонова. При цьому запорізький клуб мав перевагу за підбираннями та результативними передачами, домінуючи на майданчику протягом усієї дистанції.

Крапку в матчі було поставлено під час четвертої чверті, яку Запоріжжя виграв 25:12, нокаутувавши суперника. Київ-Баскет закинув лише 35% кидків з гри та, незважаючи на більш широку ротацію, програв супернику за бажанням та енергією. У Запоріжжя 79 з 83 очок набрали гравці старту, які і “зробили різницю” в цій грі.

Запоріжжя виграв у Київ-Баскета за рахунком 83:62 і вдруге зрівняв рахунок у цій серії. П’ятий матч команди проведуть у неділю, 6 червня, о 16:00 в столичному ПС Венето-Спорт.

А найкращим гравцем четвертого матчу став Аурімас Маяускас, який, вийшовши в старті, набрав 25 очок (8/18 двоочкових, 2/3 триочкових, 3/4 штрафних), зробив 11 підбирань та 2 передачі (РЕ 27).

Наступний матч

Готуємося до вирішальної битви за фінал Суперліги – вже у цю неділю, 6 червня, на домашньому паркеті ПС «Венето-Спорт» відбудеться п’ята гра, яка визначить фіналіста цьогорічного розіграшу чемпіонату.

Суперліга Паріматч. Плей-оф

1/2 фіналу, 4-й матч. Кам’янське, СК Прометей

Запоріжжя — Київ-Баскет 83:62 (21:8, 19:24, 18:18, 25:12)

Запоріжжя: Маяускас 25 + 11 підбирань, Сізов 17, Кеффі 16 + 10 передач – 5 втрат, Мальчевський 13, Грицак 8 + 3 перехоплення — старт, Морозов 2, Міхєєв 1, Тітов 1, Рагімов 0

Київ-Баскет: Мессі 6 + 4 передачі, Близнюк 5, Крутоус 3, Тібодо 2 + 8 підбирань, Ковальов 2 — старт, Янг 23 – 4 втрати, Павлов 15, Коренюк 4, Мішула 2, Шевчук 0

Рахунок у серії – 2-2