Київ-Баскет поступився Цмокі у боротьбі за лідерство у групі F. 5 листопада у столичному Палаці Спорту підопічні Айнарса Багатскіса зазнали поразки від білоруської команди 74:99. Гравці Київ-Баскета пояснили, чому цього разу не вдалося досягти успіху.

Сергій Павлов, гравець Київ-Баскета: – ми повністю провалили гру. Хочу вибачитися перед вболівальниками, керівництвом. Ми вийшли м’якими, не були готовими до агресії. Погано зіграли і в захисті, і у нападі. І нічого не вдалося змінити. Думали, поперерві зробимо це, але все тривало, як було. Нічого не виходило. Цмокі – гарна команда. Ми напевно погано її розібрали. Бо домовлялися про комбінації, де проводити заміни. Вони нам закинули занадто багато легких очок. Потім ми вже намагалися пресенгувати, але вони розумна команда, досвідчена. Розбили нас, як дітей. Але нічого, руки не опускаємо. 

Павло Крутоус, гравець Київ-Баскета: – Ми сьогодні були самі не свої, програли у першу чергу боротьбу, потім хотіли наздогнати. Розпочали гру дуже погано. І відтоді так далі і пішло. Недопрацювали перевагу. Дуже складно було скорочувати відставання, а суперник відчув гру. Усе у них залітало і вже важко було щось зробити далі. Ми налаштовувалися, але суперник вже спіймав кураж, закидали триочкові, з-під кільця. Ми програли боротьбу і це стало запорукою їхнього успіху.

Максим Пустозвонов, капітан Київ-Баскета:ми просто вже на початку пропустили ривок 1:15. Прогавили у захисті. А потім вони відчули впевненість і вже дуже важко було зупинити команду. З одного боку не зіграли як слід у захисті, з іншого припускалися помилок, які не маємо робити на такому рівні. Ця команда ВТБ-ліги, яка грає з ЦСКА, з Хімками. Зовсім інші швидкості і кожна помилка у нападі карається двома, трьома очками. Очками з фолами. Тому нам треба зібратися, передивитися відео і не припускатися далі таких помилок. Попереду у нас ще три гри. Зокрема з Дніпром на виїзді. Ми знаємо, як важко грати у Дніпрі. Буде домашня гра з Лєвскі. У нас ще є усі шанси пройти далі, тому не треба опускати голову. Зробити висновки, проаналізувати. Ще є гра з Миколаєвом у Миколаєві. Не забуваємо про чемпіонат України. Сконцентруватися, не робити безглуздих помилок і все буде гаразд.