На жаль, сьогодні ми поступаємося «Прометею» у битві лідерів

Гості краще почали матч, вигравши першу чверть. Як виявилось, стартовий відрізок став єдиним, в якому команді Айнарса Багатскіса вдалося випередити господарів матчу. Вже у другій десятихвилинці та після великої перерви підопічні Ронена Гінзбурга перевагу не віддавали. Відібравши лідерство на екваторі другої чверті, господарі лідирували до завершення гри.

Ключовою для Прометей стала перевага на підбираннях, яка виявилась тотальною — 48 проти 32 та 15 пороти 11 на чому щиті. При цьому Прометей атакував з високим відсотком з дальньої дистанції (12/21 триочкових – 51%), грав типовий для себе швидкий та агресивний баскетбол.

Кияни, які вже не мають жодних турнірних завдань у регулярному чемпіонаті, до такої гри виявились не готові, пропустивши у трьох чвертях поспіль більше 20 очок та набравши менше 20. Максимальний відрив Прометея у цьому матчі складав 19 очок і команда з Кам’янського здобула доволі переконливу перемогу з рахунком 86:71, зрівнявши, таким чином, рахунок у сезонній серії.

Також Прометей зрівнявся за показниками в турнірній таблиці з Дніпром і наразі посідає друге місце в турнірній таблиці.

Наступний матч

Цією грою кияни завершують чергову серію виїзних матчів і повертаються до Києва – попереду київське дербі проти «Будівельника» із глядачами! Тож усіх чекаємо у ПС «Венето-Спорт» 4 травня о 14:00. Принципове протистояння не може пройти без вас.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

1 травня. Кам’янське, СК Прометей

Прометей — Київ-Баскет 86:71 (19:21, 23:17, 21:15, 23:18)

Прометей: Вон 23 + 5 підбирань + 4 передачі, Петров 14 + 7 підбирань – 5 втрат, Сидоров 12 + 4 передачі, Беліков 11 + 8 підбирань, Маєрс 10 + 5 підбирань — старт, Лукашов 7 + 5 підбирань, Еванс 6 + 11 підбирань, Липовий 3 + 4 передачі, Пирогов 0, Клімов 0, Бринюк 0

Київ-Баскет: Мессі 15, Тібодо 9, Крутоус 7, Ковальов 4, Близнюк 2 + 6 підбирань — старт, Янг 13 + 5 передач, Павлов 10 + 5 підбирань, Мішула 6, Коренюк 4, Дубровін 1, Шевчук 0