30 грудня Київ-Баскет зіграв заключний матч року, що минає. Він припав на чвертьфінал Кубка України. Першу половину двоматчевого протистояння кияни програли 88:104.

Гості з півдня добре організували гру у захисті, дорожили м’ячем і показували високу результативність під час кидків здалеку. Господарі намагалися закрити американця корабелів Петерсона, але той все одно знайшов можливість набрати 44 очка. Ще й колишній гравець киян Луценко і капітан Зотов були вкрай мотивованими. У Київ-Баскета Пустозвонов, Шепард і Хілл намагалися адекватно відповідати гостям, але цього було замало, аби вирватися вперед на комфортну очкову відстань. Перша половина закінчилася внічию, третя чверть – двоочковою перевагою гостей а матч 104:88 на їхню користь. 4 січня у Миколаєві суперники зустрінуться знову, там і визначать володаря путівки до Фіналу чотирьох.

Кубок України

1/4 фіналу

Перший матч

Київ, ПС Венето

Київ-Баскет – Миколаїв 88:104 (21:20, 28:29, 30:32, 9:23)

Київ-Баскет: Шеферд 20 + 10 передач, Пустозвонов 14, Хилл 13 + 4 передачі, Петров 12 + 4 передачі, Близнюк 10 – старт, Павлов 6, Едвін 5 + 5 підбирань, Коренюк 5, Крутоус 3

Миколаїв: Петерсон 44 + 5 передач, Луценко 21, Давидюк 15, Зото 6 + 9 передач + 6 підбирань, Брістол 1 + 6 підбирань – старт, Адедиран 10, Приймак 5 + 6 підбирань, Мещеряков 2