16 лютого Київ-Баскет приймав Хімік у домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч. Перемогли гості 65:60.

Гості швидко пристосувалися до манери гри Київ-Баскета – у першій чверті господарям так і не вдалося вийти вперед. Так, після кидка Павлова Хімік створив п’ятиочковий відрив і Київ-Баскет лише скорочував його. 22:17 – так закінчилася перша чверть.

У другій десятихвилинці киянам вдалося ліквідувати відставання після кидка колишнього «хіміка» Петрова. На екваторі чверті рахунок став 28:28. Але бодай вийти вперед так і не судилося. Першу половину мінімально виграв Хімік 34:33. Це при тому, що за підбираннями кияни були попереду – 19 проти 15. Відтак, коефіцієнт влучності у гостей був вищим.

За іронією долі Петров вивів господарів вперед у матчі на початку другої половини. Він був двічі влучним з лінії штрафних 35:34. Але одразу ж після цього Едвін реалізував «два з фолом» і Хімік знову опинився попереду 37:35. І знову Петров відзначився з периметру. Та де там! Джонс і Едвін не давали господарям розвинути успіх. Але ті не відступали – Латковіч, Крік, Нванкво раз пораз влучали. Після кидка останнього Київ-Баскет повів 47:45. Крутоус змарнував можливість закинути з-за дуги і створити запас перед заключною чвертю. Натомість Рябчук мети досяг, влучивши з периметра і Хімік після третьої чверті знову повів 48:47.

У заключній десятихвилинці Хімік виглядав більш холоднокровним, то ж і влучав більше. Ближче до завершення гри Рябчук кидком з-за дуги довів перевагу своєї команди до +11. десять очок переваги за три хвилини до кінця гри – це психологічна позначка. Кияни змогли лише скоротити відставання до -5. Хімік підтвердив репутацію найнезручнішого суперника для Київ-Баскета у цьому сезоні.