22 квітня у Южному відбувся другий матч фінальної серії до трьох перемог Суперліги Парі-Матч. Цього разу Київ-Баскет продемонстрував свої найкращі якості у боротьбі з Хіміком, але в овертаймі поступився 87:92.

Підопічні Євгена Мурзіна з самого початку матчу грали командно і по-спортивному агресивно. Після двох поспіль влучань здалеку Нванкво на екваторі першої чверті кияни відірвалися на 5 очок. Хіміку не вдавалося перехопити ініціативу аж до кінця першої половини. Американський легіонер южненців Едвін не дозволив гостям піти лідерами на велику перерву – 43:42 на користь Хіміка. Втім у третій чверті Київ-Баскет поновив активні дії і після влучання колишнього гравця южненців Петрова перевага гостей знову зросла до +10. Вони добре комбінували і частіше були першими на підбираннях. Наприкінці третього періоду снайперські якості проявив Латкович, це полегшило завдання утримувати господарів на очковій відстані. До пори до часу. Бо у заключній чверті Хімік здійснив камбек. Тепер за справу взявся інший легіонер господарів Джонс. Після його кидка Хімік повів 69:68. Боротьба нервів тривала до останніх секунд. За іронією долі Петров з лінії штрафних перевів гру в овертайм, хоча забий він двічі, Київ-Баскет виграв би в основний час, а так 78:78.

Додаткова п’ятихвилинка пройшла за сценарієм Хіміка. Господарі виграли його 14:9 і матч 92:87.

Хімік подвоїв перевагу у серії 2:0. Третій матч суперники зіграють у Києві 25-го квітня.

Квитки на матч Київ-Баскет – Хімік купуйте за посиланням.