Чоловіча команда Київ-Баскета продовжує серію передсезонних спарингів у Миколаєві у межах турніру Михайла Литовки. 7 вересня підопічні Олександра Лохманчука (головний тренер команди Євген Мурзін на чолі національної збірної готується до відбірних матчів чемпіонату світу) поступилися Хіміку 65:96.

На початку матчу ніщо не віщувало нищівної поразки. У першій чверті кияни досягли шести очкового відриву, щоправда южненці завдяки вдалим діям Антипова дещо скоротили відставання 18:20.

У другій чверті Київ-Баскет усе ще тримав гру під своїм контролем. Мангано довів перевагу умовних гостей до +7 – 31:24. Але Хімік ще до перерви здійснив очковий ривок 10:0, а якщо точніше – 13:2. Це дозволило підопічним Віталія Степановського завершити першу половину з позитивним балансом 42:53.

Третя чверть виявилася над результативною для Хіміка. Южненці набрали 30 очок, а кияни – лише 18. Різниця +12 на користь майбутніх переможців була і у заключній чверті. Це вилилося у переконливу підсумкову перевагу Хіміка 96:65. Далася взнаки краща зіграність і функціональна готовність переможців.

Читайте: КИЇВ-БАСКЕТ ПОСТУПИВСЯ ОДЕСІ У МИКОЛАЄВІ

Найрезультативнішим гравцем матчу став Анатолій Челован – набрав 20 очок, Носков зробив 8 підбирань, Горобченко віддав 6 результативних передач.

Нагадаємо, у першому матчі у Миколаєві Київ-Баскет 6 вересня поступився БК Одеса 75:79.

8 вересня Київ-Баскет зіграє третій матч – цього разу з господарями турніру МБК Миколаїв. Початок – о 14:30.