8 вересня у Миколаєві Київ-Баскет зіграв третій спаринг у межах Меморіалу Литовки. Цього разу суперниками підопічних Олександра Лохманчука стали господарі – МБК Миколаїв. На останніх секундах корабели дотиснули киян 75:74.

Перша чверть протистояння переможця не виявила. Корабели краще комбінували, а гості влучніше кидали здалеку.

У другій чверті команди по черзі виходили вперед, не відпускаючи суперника. Але наприкінці першої половини підопічні Віталія Чернія активізувалися. За нічийного рахунку 39:39 Зотов закинув три очковий , потім він і Анікієнко відзначилися знову. На це Київ-Баскет відповів лише влучанням Сандула з лінії штрафних. То ж Миколаїв пішов відпочивати маючи п’ятиочкову перевагу 46:41.

Читайте: КИЇВ-БАСКЕТ ПОСТУПИВСЯ ХІМІКУ НА МЕМОРІАЛІ ЛИТОВКИ

До честі підопічних Олександра Лохманчука вони не знітилися. У третій чверті надолужили згаяне. Потім Миколаїв ще не раз був попереду. Але Київ-Баскет щоразу проявляв характер. На третій хвилині заключної чверті Бондаренко закинув триочковий а потім з-за дуги поцілив Челован і кияни вийшли вперед 67:66. Але усі намагання відірватися більше, ніж на два очка були марними. За сім секунд до кінця матчу Лукінський в черговий раз вивів киян вперед 74:72. Перемога була близькою, як ніколи. Але за дві секунди до кінця матчу три очкове влучання записав до свого активу капітан корабелів Онуфрієв. Таким чином переміг Миколаїв 75:74.

У звітному поєдинку двоє гравців Київ-Баскета Сандул і Луценко набрали по 10 очок. В активі американців Мангано і Морріса по 9 набраних. Відтак можемо констатувати – Олександр Лохманчук використав чимало варіантів, аби Київ-Баскет здобув першу перемогу. Втім, холоднокровність Онуфрієва перекреслила переможні наміри.

Нагадаємо, у двох попередніх матчах турніру у Миколаєві Київ-Баскет поступився Одесі 75:79 і Хіміку 65:96.