1 лютого Київ-Баскет у гостях поступився Дніпру у Суперлізі Парі-Матч 65:75.

Кияни не поступилися господарям за підбираннями. Ключовою стала перевага в реалізації дальніх кидків. Дніпряни забили шість триочкових проти трьох у гостей. Три з трьох реалізував Закурдаєв. Традиційно результативно зіграв Мішула. З 12-ма очками він був найвлучнішим у першій половині матчу. Її Дніпро виграв 40:31.

Спроби киян з поновленням гри перехопити ініціативу лише частково були ефективними. Певний час загальна різниця в рахунку завмерла. Та згодом господарі знову розхитали захист киян. То ж перед заключною чвертю гості відставали на 8 очок.

Кияни до останнього пресингували, та відіграти відставання так і не змогли. Дніпро перервав виїзну переможну серію Київ-Баскета та піднявся на друге місце в турнірній таблиці Суперліги Парі-Матч.
Підопічні Євгена Мурзіна завершать виїздну п’ятиматчеву серію поєдинком з Черкаськими Мавпами 7 лютого.