Не дивлячись на конкурентну першу половину, жовто-чорні не змогли навʼязати боротьбу наприкінці зустрічі та зазнали другоі поразки в сезоні

Команди встигли зіграти 35 секунд, коли в залі зникло світло і відновили матч команди більше ніж за годину. Важко сказати, кому на користь пішла незапланована перерва, але початок матчу залишився за Дніпром, який заробив перевагу +10.

В кінцівці чверті Київ-Баскет зумів до мінімуму скоротити своє відставання і майже всю другу десятихвилинку підопічні Володимира Холопова були попереду, але перед перервою вже Дніпро зробив ривок – 38:44 після двох чвертей.

Третя чверть розпочалась з двох підряд точних триочкових від киян і рівного рахунку 44:44, але далі Дніпро взяв гру під свій контроль. До середини чверті дніпряни забезпечили собі перевагу +10, яку в четвертій чверті довели до 20 очок. В підсумку Дніпро виграв 87:68.

Дніпряни беруть реванш за поєдинок у Києві та продовжують свою переможну серію до 8 матчів поспіль. Не час засмучуватись – завтра на нас чекає київське дербі проти «Будівельника». Початок – о 18:00