Для «Київ-Баскета» це також друга поразка у львівському баблі.

Команда Дмитра Забірченка заволоділа перевагою на старті гри, вигравши першу чверть 23:7. Після цього найтитулованіший клуб України утримував комфортну перевагу протягом усієї ігрової дистанції і довів матч до другої в сезоні перемоги в столичному дербі — 77:64. Максимальна перевага Будівельника в цьому матчі сягала 23 очок.

Ключовою в цьому матчі стала перевага команди Забірченка в трисекундній — 52:14 на користь Будівельника за очками набраними в фарбі. Київ-Баскет реалізував 12 з 29 триочкових (41%), але для перемоги цього було недостатньо. При цьому Будівельник припустився вдвічі менше втрат (10-20). Вирішальними моментами у грі стала перша та третя чверті, за підсумками яких «Будівельник» оформив достатньо комфортну перемогу.

Найкращим гравцем матчу став центровий Будівельника Максим Сандул, у якого 20 очок та 7 підбирань (РЕ 27).

Для лідера чемпіонату ця перемога стала 12 в сезоні, а Київ-Баскет зазнав 3 поразки в 11 матчах регулярного чемпіонату. Завтра на команду чекає заключний матч цього року проти одеської «БІПИ». Початок – о 14:00

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Львів, ПС Галичина

Київ-Баскет — Будівельник 64:77 (7:23, 21:18, 19:25, 17:11)

Київ-Баскет: Новіков 18 + 6 підбирань – 3 втрати, Кошеватський 14 + 4 передачі – 3 втрати, Заплотинський 5 + 5 підбирань + 3 блок-шота, Мусієнко 0 — старт, Юрченко 23 + 9 підбирань + 3 блок-шота + 2 перехоплення – 3 втрати, Кісільчук 0, Дюпін 0

Будівельник: Сандул 20 + 7 підбирань + 2 перехоплення, Кольченко 17 + 4 передачі, Конєв 16 + 7 підбирань + 3 перехоплення, Приймак 12 + 5 підбирань, Буренко 5 + 6 передач + 5 перехоплень – 4 втрати — старт, Нікітін 5, Хохоник 2, Зайцев 0