Жовто-чорні не зуміли втримати лідерство, яке здобували кілька разів протягом зустрічі та дозволили бельгійцям здобути першу перемогу у квартеті J

Це була перенесена гра четвертого туру і для киян це була перша гра після карантину, коли позитивні тести на коронавірус були майже у всієї команди. Зрештою, команда Багатскіса зіграла без Вашингтона, який залишився в Києві, тому що все ще не здав негативний тест.

Перша половина гри пройшла за рівної боротьби – перші 15 хвилин суперники по черзі виходили вперед, не відриваючись більше, ніж на 4 очки. В середині другої чверті декілька дальніх влучних попадань гравців Київ-Баскета дозволило гостям здобути перевагу +6 очок, але до великої перерви Антверп скоротив відставання – 37:39.

Рівна гра тривала до середини третьої чверті, коли провал Київ-Баскета коштував команді відставання у 11 очок. Попри всі намагання киян, Антверп втримав перевагу, здобувши першу перемогу у топ-16 Кубку Європи ФІБА.

У Київ-Баскета кращими стали Вудсон з 16 очками та Свінг, який набрав 13 очок. У Антверпа 22 очки на рахунку Фрідрікссона.

Кияни з двома перемогами у чотирьох матчах зрівнялись з німецьким Крайльсхаймом, з яким зіграють 8 лютого. Враховуючи ситуацію в групі, ця гра стане визначальною в боротьбі за четвертьфінал.

Кубок Європи ФІБА. Група J. Четвертий тур

5 лютого, Антверпен.

Антверп (Бельгія) – Київ-Баскет (Україна) 83:70 (22:20, 15:19, 24:14, 22:17) – статистика гри

Київ-Баскет: Вудсон 16, Кеффі 15, Ковальов 7, Скапінцев 7 + 7 підбирань, Войналович 2 – старт; Свінг 13, Томпсон 7, Гаррет 0 + 5 підбирань, Анікієнко 2, Тиртишник 1