Дебют Київ-Баскета у Суперлізі Парі-Матч відбувся 6-го жовтня. У столичному Палаці спорту підопічні Євгена Мурзіна приймали чинних чемпіонів України Черкаські Мавпи і поступилися 75:80.

Перша чверть пройшла у рівній боротьбі. Мавпи ближче до завершення десятихвилинки здійснили спробу відірватися. Але за рахунку 10:18 Луценко, Носков і Крік трьома поспіль влучаннями відновили рівновагу. Втім Мавпам вдалося виграти першу чверть 24:20.

У другій десятихвилинці Мавпи розігралися, що засвідчив їхній очковий ривок 10:2 протягом перших трьох хвилин цього відрізку. Ближче до завершення чверті Мангано з лінії штрафних скоротив відставання до мінімуму 36:37, але кінцівку першої половини краще проведи підопічні Максима Міхельсона. 44:39 – за такого рахунку команди пішли перепочити.

Поперерві учасники матчу тримали трибуни у напрузі. Ніхто не хотів поступатися до останньої миті. На екваторі заключної чверті після кидка Кріка господарі повели 65:59. Але знов таки Мавпам вдалося ліквідувати відставання. Доля матчу вирішилася на останній хвилині. Досвід чинних чемпіонів дався взнаки. Кінцівку матчу вони провели краще. У підсумку 80:75 – перемога Черкаським Мавп.

Найрезультативнішим гравцем матчу став киянин Денис Носков – 24 очка + 6 пб +4 рп.

Свій наступний поєдинок Київ-Баскет зіграє знову вдома, 11-го жовтня проти Запоріжжя. Той відбудеться у столичному СК Меридіан.