Зимову серію матчів регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч Київ-Баскет розпочне 6 грудня домашнім протистоянням з Політехніком.

У матчі першого кола, який відбувся у столиці Слобожанщини, гостям вдалося взяти гору 74:68. Перемога далася Київ-Баскету непросто. Адже і Євген Мурзін, і наставник Політехніка Володимир Коваль сповідують стиль гри від захисту. Відтоді минуло більше місяця.

Принципи гри тренерів не змінилися, а ось кадрове питання зазнало змін. З’явилися нові кваліфіковані легіонери, у Політехніка Грем і Крокер, у Київ-Баскета – Мілош Латковіч. До того ж, нарешті лазарет господарів спорожнів: залікували травми Крік, Крутоус і Петров.

Головний тренер Київ-Баскета Євген Мурзін провів не так багато часу разом зі своєю командою. Він під час вікна ФІБА вирішував на чолі національної збірної завдання у відборі на чемпіонат світу. В цей час тренуваннями Київ-Баскета керували Олександр Лохманчук і Артем Сліпенчук. Мурзін після повернення провів два тренування і схвально висловився щодо функціонального стану своїх підопічних. Хай там як, а матч обіцяє бути цікавим.

Квитки на матч Київ-Баскет – Політехнік купуйте за посиланням.

Суперліга Парі-Матч

6 грудня

м. Київ
18:30, Київ-Баскет – Політехнік