1 квітня у столиці відбувся третій матч чвертьфінальної серії Суперліги Парі-Матч між Київ-Баскетом і Миколаєвом. Господарям вдалося виграти 83:73.

Пам’ятаючи, що переможець звітного протистояння отримує все (вихід у півфінал), а переможений – нічого (завершує виступи у сезоні), обидві команди без розкачки взялися до справи. І господарі, і гості не давали супернику вирватися вперед. Лише на останній хвилині першої чверті Петрову вдалося поцілити з близької відстані і кияни відірвалися на +4. Але Тонченко ще до кінця чверті двома влучаннями вивів Миколаїв вперед 21:20.

На початку другої десятихвилинки Миколаїв вирвався вперед ще на два пункти (Хохоник), але своєчасно спрацювала «рушниця» Луценка і рівновагу було відновлено. Але Миколаїв продовжив тиск і вже Приймак з-під кільця довів перевагу корабелів до +4. Мурзіну довелося брати тайм-аут, аби загасити кураж гостей. Втім, Зотов кидком здалеку, а потім ще й з лінії штрафних зробив рахунок 32:23. На екваторі чверті Петров реалізував «два з фолом», за ним не розгубився Горобченко, поціливши здалеку. Київ-Баскет скоротив відставання до -1. А на останній хвилині першої половини Крік вивів господарів вперед 40:38. Справу партнера продовжив з лінії штрафних Крутоус і Київ-Баскет завершив першу половину 42:38 на свою користь.

У третій чверті на паркеті боротьба була так само запеклою. Але ближче до завершення цього ігрового відрізку Київ-Баскету завдяки влучанням здалеку Луценка і Горобченка вдалося збільшити відрив до +11 – 65:54.

Але у заключній чверті Миколаїв проявив своє небажання миритися з ходом подій і насамперед зусиллями Омоери скоротив відставання до -4. На певний час на табло завмер рахунок 69:65. Першим його змінив Нванкво, збільшивши перевагу господарів на два пункти. Та надважливим стало влучання з периметру Крутоуса менш ніж за дві хвилини до кінця матчу. І рахунок став 78:69 на користь киян. Підсумковий рахунок матчу 83:73 на користь Київ-Баскета.

У півфіналі Київ-Баскет зіграє з Запоріжжям.