Київ-Баскет переміг вдома бельгійський Антверпен у стартовому поєдинку другого етапу Кубку Європи ФІБА – 90:82.

Господарі впевнено ввійшли в боротьбу з бельгійськими гостями. Киянам вдалося швидко захопити стартову перевагу та надалі зміцнювати її.

Головним чинником вдалого старту Київ-Баскета стала суттєва перевага в реалізації. Зокрема за триочковими в першій половині господарі майже вдвічі випередили гостей: 8/18 проти 3/12. При цьому 4 з семи дальніх спроб за перші дві чверті реалізував Вудсон, який з 14-ма очками став найрезультативнішим за першу половину. Загалом кияни здобули 17 очок запасу за першу половину.

Втім з поновленням гри після великої перерви перебіг боротьби змінився. У господарів збився приціл, натомість гості посили гру під щитами та додали агресії в атаці. Як наслідок, дистанція між суперниками стала поступово скорочуватися. Після середини заключної чверті команди розділяло лише шість очок. Однак господарі зосередилися на заключні хвилини гри та довели матч до перемоги.

Наступний матч Київ-Баскет грає 15 грудня також вдома проти італійської Реджиани.

КУБОК ЄВРОПИ ФІБА
Група J. 1 тур

8 грудня

Київ. 19:00
Київ-Баскет (Україна) – Антверпен (Бельгія) – 90:82 (23:20, 26:12, 18:25, 23:25)