1 березня Київ-Баскет переміг Запоріжжя у Суперлізі Парі-Матч 95:85. Це була третя очна зустріч суперників у регулярному чемпіонаті і щоразу Київ-Баскет ставав сильнішим.

Суперники одразу взяли високий темп, не розігруючи атаки у весь визначений для цього час. Гості при цьому жорсткіше пресингували та влучніше били з дальньої відстані. Відтак після стартової 10-хвилинки запоріжці вирвалися вперед на 9 очок.

Однак у другій чверті кияни додали агресії в атаці, раз-по-раз розрізаючи захист гостей стрімкими випадами. До кінця чверті господарі таким чином відіграли відставання та вийшли вперед на три очка. У киян суттєво посилила гру лава запасних: за першу половину господарі за очками з лави значно переважали гостей – 23:6.

По перерві у стратегічній третій чверті гості вже більше працювали на те, аби не дозволити господарям збільшити перевагу в рахунку. Однак на заключну 10-хвилинку різниця збільшилася до семи очок.

Уже в заключній чверті кияни вперше в поєдинку збільшили перевагу до понад 10-ти очок. Запоріжцям уже забракло сил врятуватися. Відтак Київ-Баскет втретє в сезоні обіграв Запоріжжя та здобув 16-ту перемогу в регулярному чемпіонаті.