Чудовий подарунок на Різдво зробив своїм прихильникам Київ-Баскет. 7 січня підопічні Айнарса Багатскіса перемогли на виїзді Вентспілс 81:78 і стали одноосібними лідерами відбірної групи К Кубка Європи ФІБА. Це був матч третього туру другого групового турніру.

Київ-Баскет програв підбирання на старті матчу, але зіграв агресивніше за суперника, пробивши 11 штрафних за першу чверть. На подальшому відрізку матчу, зокрема після великої перерви, український клуб зумів вирівняти гру на щитах, при цьому команда Айнарса Багатскіса більше за суперника набирала очки саме через фарбу, про що свідчили показники Петрова та Хілла, які були найрезультативнішими у складі киян протягом матчу. Але якщо американець працював здебільшого у трисекундній, то український бігмен допоміг своїй команді виграти третю чверть трьома влучними атаками з-за дуги, допомігши киянам відігратись з “-10”.
Команда Айнарса Багатскіса, отримавши психологічну впевненість, омформила міні-ривок на старті четвертої десятихвилинки (7:2). Заволодівши перевагою, український клуб дозволив супернику лише одного разу зрівняти рахунок і в підсумку втримав перможний результат. Заключні секунди матчу розтягнулись на хвилини — команди довго пробивали тактичні фоли і команда Багатскіса впоралася з нервами, вигравши матч з рахунком 81:78.