14 лютого Київ-Баскет переміг Одесу у матчі регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч 76:62.

Гості з перших секунд впевнено почали зустріч. Результативні стартові атаки від Хелманіса та Пустозвонова дозволили захопити стратегічну стартову перевагу. Та надовго запалу одеситів не вистачило. Кияни спочатку збили атакувальний настрій суперника. А два поспіль триочкових Крутоуса дозволили господарям перехопити ініціативу та вийти вперед. Більше кияни не віддавали ігрової переваги та до кінця стартової чверті відірвалися вперед на 10 очок.

Господарі й надалі більше та ефективніше атакували. То ж у другій 10-хвилинці різниця продовжувала поступово зростати. Відтак після першої половини матчу господарі мали 14 очок запасу. Вони майже вдвічі перевершили гостей за відсотком реалізації: 56 проти 30.

По перерві гості показали, що ще далеко не вичерпали свій ігровий потенціал цього вечора. Одесити значно додали в агресії, що дозволило поновити боротьбу з ривка 9:2. Одесити вдвічі скоротили 14-очкове відставання. Спроби киян зупинити одеситів та повернути собі ініціативу були лише частково успішними. Гості повільно, але й далі йшли вперед. То ж перед заключною чвертю інтрига остаточно відродилася. Різниця в рахунку становила лише 3 бали.

На початку четвертої чверті темп гри неймовірно зріс. Та це не завадило гостям вперше зі стартової 10-хвилинки зрівняти рахунок. Кияни приділили достатньо уваги Пустозвонову, який самотужки набрав третину очок гостей, намагаючись не підпускати того на зручну для атаки позицію. Поряд з тим Крік з Крутоусом знову максимально включилися в боротьбу на останніх хвилинах. Зусилля господарів дозволили їм повернути лідерство. За 2:40 до кінця основного ігрового часу Київ-Баскет уже мав 13 очок переваги. У одеситів уже не виявилося сил на фінальний ривок. То ж кияни здобули 14 перемогу в 22-х поєдинках регулярного чемпіонату.

Найрезультативнішим у складі переможців став Павло Крутоус – 16 очок. В активі Моріса Кріка – 14 очок, на рахунку Максима Сандула – 10 підбирань.