22 грудня Київ-Баскет здобув важливу перемогу у Суперлізі Парі-Матч. Підопічні Айнарса Багатскіса перемогли у гостях лідера регулярного чемпіонату Прометей 88:74.

Гра у Кам’янському розпочалася з обміну атаками від головних зірок обох клубів: у Київ-Баскету відкрив рахунок у матчі Кейсі Шеферд, а Ренді Кулпеппер влучив трьоху для Прометея. Надалі більше хвилини команди не могли набрати бали, проте Коренюк, Мальчевский та Близнюк все таки зуміли покращити результативність своїх команд. В другій половині чверті гості почали діяти краще своїх суперників і оформили ривок у виконанні Близнюка та Хілла. На першу перерву команди пішли за переваги гостей у 9 балів – 13:22.

В другій десятихвилинці команда Айнарса Багатскіса продовжила краще працювати під кільцем суперника і вже за три хвилини ігрового часу різниця в рахунку складала 18 балів! Тільки тоді кам’янчани дещо прокинулися та почали відігравати відставання. Також, важко в це повірити, але Денис Лукашов у другому поспіль матчі влучив баззер в кільце суперника із своєї половини наприкінці другої чверті і таким чином ще скоротив відставання свого клубу: 36:46.

В другій половині матчу Прометей намагався нав’язати боротьбу своїм суперникам зі столиці України, проте максимум який вдався підопічним Карлієкса Мужнієкса це зіграти на рівних із своїми гостями. А гандикап який кияни забезпечили собі в першій половині матчу і приніс їм перемогу в цій грі – 74:88.