9 листопада Київ-Баскет поступився Миколаєву у виїздному матчі регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч 81:90.

Підопічні Айнарса Багатскіса з початку гри діяли агресивно і результативно. Не пройшло і чотирьох хвилин у першій чверті, як після влучання Павлова гості повели 11:1. Миколаїв швидко оговтався і ще до завершення чверті дещо скоротив відставання 16:20. На початку другого періоду Адедіран з лінії штрафних двічі не схибив і підтягнув команду до суперника на двоочкову відстань 18:20. Але розвинути успіх корабелам Київ-Баскет не дав, пішовши на перерву з шестиочковим запасом. Це при тому, що за підбираннями команди мали рівні показники – 21:20 на користь Київ-Баскета. Натомість коефіцієнт влучань здалеку у підопічний Багатскіса був вдвічі вищим, ніж у господарів.

На початку другої половини снайперські якості проявив гравець Миколаєва Віталій Зотов. Він самотужки двома поспіль влучаннями ліквідував п’ятиочкове відставання і відновив рівновагу 43:43. Його ініціативу підхопили партнери і вже Миколаїв повів +5 – 48:43. І вже гостям довелося докладати максимум зусиль, аби наздогнати у рахунку Миколаїв. Не встигла чверть закінчитися, як два триочкових поспіль закинув Кейсі Шепард, а потім з середньої відстані влучив Пустозвонов.

На останній період Київ-Баскет вийшов знову лідером 59:56. Але очкові гойдалки продовжилися. Капітан господарів Онуфрієв теж проявив свої снайперські якості, він двічі влучив з-за дуги. Слідом за ним триочковий закинув Луценко, ще й Адедиран не схибив і Миколаїв повів +8 – 77:69 менш ніж за дві хвилини до кінця гри. На передостанній хвилині матчу травми зазнав гравець Київ-Баскета Кіндал Хілл. А Миколаїв позитивний баланс утримав.

Наступний матч Київ-Баскет зіграє на виїзді з Дніпром – 13 листопада, у матчі Кубка Європи ФІБА.