6 грудня Київ-Баскет переміг Хімік у домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч 91:56.

Початок гри сюрпризом не став, рівна боротьба із почерговим лідерством обох суперників без великих ривків і провалів. Дещо виділявся на початку гри Кирило Марченко, який закинув пару дальніх. Ривок хіміки проґавили на третій хвилині другої чверті. Найбільше доклався до нього колишній гравець Южного В’ячеслав Петров, який за неповних 7 хвилин на майдачнику заробив 11 очок. Дальніми його підтримали Шеперд і Пустозвонов. Не скажеш, що у ці хвилини гості погано захищалися, проте дуже скоро їхня відставання сягнуло 20 очок. Причина лежала у край низькій результативності команди Віталія Степановського. Питання порятунку гри залежало від того чи зможе «Хімік» розв’язати цю проблему.

Усі потуги южненців у цьому напрямку були марними. У другій половині матч продовжували контролювати кияни. Знайти гравця, який зміг би стати лідером команди у цій ситуації чинним чемпіонам так і не вдалося до того ж вони робили рівно на третину менше підбирань. Без над зусиль Київ – Баскет довів справу до логічного завершення. Ця перемога стала першою для киян над «Хіміком» ще з часів фіналу Суперліги Парі-Матч минулого року.

Наступний поєдинок підопічні Айнарса Багатскіса зіграють знову вдома – у неділю, 8 грудня, вони приймуть Одесу.