16-го січня Київ-Баскет переміг Дніпро у їхньому п’ятому очному протистоянні у сезоні. А якщо бути більш точним, у Суперлізі Парі Матч команди зустрілися втретє. Київ-Баскет виявився сильнішим 97:92.

Господарі розпочали потужно і агресивно. Який склад високих не випускав Денис Журавльов результат лишався незмінним: левову частку відскоків забирали саме господарі, при чому домінували як на своєму так і на чужому щиті. Незмінно високим був і відсоток влучань здалеку 3 із трьох від Пустозвонова посприяли хорошому гандикапу. Захист Дніпра лише зрідка нагадував те яким міг бути, за хвилину до кінця чверті кияни перевалили за позначку у 50 очок. Головним котнтриб’ютором був В’ячеслав Петров, втім щось підказувало, що друга половина буде не схожа на першу.

Ситуація поволі почала змінюватися лише у середині третьої чверті, коли дніпровці вирівняли ситуацію на щитах і поволі почали скорочувати відставання, яке часом навіть перебільшувало 20 очок. Доволі продуктивним вийшов легкий склад із єдиним високим – Чумаковим. Так чи інакше гості скоротили відставання до 13 і повернули інтригу до порядку денного.

Важливою фігурою для киян на початку останньої чверті став Марек Классен було для киян, доволі впевнено виглядав Марек Классен. Він влучив важливі кидки і примусив Дніпро до тайм-ауту. Гостей повів за собою Дугат. За 4 хвилин до кінця матчу він став у найрезультативнішим гравцем із 23 очками. На той же час різниця у рахунку складала лише 7 очок. Втім, господарям вдалося втримати цю різницю до останньої хвилини, але штрафні несподівано змазані Петровим і Близнюком, а також 3-очковий від Террела, після підбирання на чужому щиті наблизили гостей на відстань однієї дальньої атаки. Після тайм-аута Багацкіса і швидкого фолу Дніпра, Близнюк схибив ще двічі. Дніпровці хоч і виграли підбирання одразу припустилися втрати, наступні штрафні дуже чітко реалізував Кассен і поставив переможну крапку у цій грі.

Наступний матч кияни проведуть вдома вже у суботу, 18-го січня – проти Харківських Соколів.