20 березня Київ-Баскет у домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч переміг Дніпро 85:77 і посів 4 місце у регулярному чемпіонаті. Це дозволить киянам розпочати чвертьфінальну серію плей-оф вдома 26 березня.

Перша половина залишилась за господарями, які лідирували протягом більшої частини матчу до великої перерви. Команда Євгена Мурзіна доволі непогано рухала м’яч, чергуючи атаки в фарбі з дальніми пострілами. Господарі реалізували 7 з 13 триочкових до великої перерви, що стало ключовим чинником, який допоміг киянам піти на велику перерву за «+4». Дніпро здебільшого будував гру в нападі через фарбу, звідки набрав більше половини командних очок. Вів за собою команду Тимофеєнко, який за першу половину набрав 11 очок, ставши найрезультативнішим гравцем у складі обох команд.
Після великої перерви перегорнути хід гри на свій бік дніпрямнам так і не вдалося. Кияни продовжували з непоганим відсотком атакувати з-за дуги і, що ще більше важливо, виграли протистояння у трисекундній. Бігмени Київ-Баскета впорались із більш габаритними опонентами, а ікс-фактором в команді Євгена Мурзіна став Михайло Горобченко, який провів найкращий матч в сезоні. Молодий захисник столичного колективу реалізував 4 з 4 триочкових, набрав 12 очок, зробив 6 підбирань та 5 передач. У Дніпра після великої перерви додав у нападі Мішула, який став більше брати на себе, але наздогнати суперника колектив Дениса Журавльова не зміг.

Завдяки цій перемозі Київ-Баскет забронював за собою четверте місце у регулярному чемпіонаті і тепер розпочне чвертьфінальну серію плей-оф у київському Палаці Спорту 26-го березня.