22 грудня було зіграно перший з трьох поспіль матчів, які Київ-Баскет має зіграти з Черкаськими Мавпами. У Суперлізі Парі-Матч підопічні Євгена Мурзіна досягли переможної мети – переконливо обіграли гостей 90:51.

Було помітно, що 10-денна між матчева пауза пішла на користь господарям. Київ-Баскет продемонстрував високу результативність вже у першій чверті, не забуваючи надійно захищатися. На цьому відрізку кияни набрали 34 очка, а пропустили тільки 13. І це при тому, що рахунок відкрили чинні чемпіони. Але одразу ж з лінії штрафних новачок господарів Айрон Нванкво відновив рівновагу і більше вийти вперед Мавпам не вдалося. На початку другої чверті вони огризнулися, провівши непоганий ігровий відрізок, але це тривало недовго. Ще до перерви Моріс Крік влучанням з-за дуги зафіксував півсотню набраних очок господарями, а після цього Крутоус данком довів перевагу до +30 – 52:22.

По-перерві характер гри не змінився. Господарі холоднокровно довели матч до переконливої перемоги. Хоча в заключній чверті, яка закінчилася внічию 17:17, дали зрозуміти киянам – у Черкасах за кілька днів буде інша гра.

Найрезультативнішими у матчі стали гравці Київ-Баскета Павло Крутоус і Арон Нванкво, в активі яких по 15 набраних очок. Останній став автором дабл-даблу (15оч+10пб).

26 грудня ці ж команди зіграють вже у Черкасах, у першому матчі ¼ фіналу Кубка України.