7 лютого у Черкасах Київ-Баскет в ефектному стилі завершив п’ятиматчеву виїздну серію Суперліги Парі-Матч, здолавши Черкаські Мавпи 96:87.

Першу половину матчу команди присвятили атаці, трохи забувши про захист. Вже до великої перерви суперники на двох набрали 97 очок, але краще першу половину провели гості. У їхньому складі  вже за дві чверті до свого активу 16 очок записав Крутоус.

Відмінний відсоток реалізації дальних – 6/12 та результативна гра в трисекундній дозволила команді Євгена Мурзіна набрати за першу половину 55 очок та виграти половину «+13». Мавпам, щоб повернутися у гру, треба було вирішувати проблеми в захисті.

Але замість камбеку від Мавп вболівальники побачили черговий ривок Київ-Баскета, який повністю контролював хід гри після великої перерви. Господарі нічого не могли влучити, почали припускатись більшої кількості втрат і перед заключною чвертю мали вже 20 очок дефіциту. Роботи з порятунку гри належного ефекту не дали. Київ-Баскет переміг 96:87.

Наступні два поєдинки регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч Київ-Баскет зіграє вдома – 14 лютого з Одесою, 16 лютого – з Хіміком.

Суперліга Парі-Матч

Черкаси, ПС Будівельник

Черкаські Мавпи – Київ-Баскет 87:96 (23:33, 19:22, 13:20, 32:21)

Черкаські Мавпи: Бояркін 7 + 6 передач + 3 перехоплення, Кольченко 10, Ткаченко 8 + 6 підбирань, Чумаков 8, Нікс 7 + 6 підбирань – старт; Янг 35, Коуклі 8 + 7 підбирань, Липовцев

Київ-Баскет: Латкович 14 + 5 підбирань + 9 передач + 6 перехоплень, Луценко 9, Крутоус 20 + 4 передачі, Сандул 17 + 5 підбирань, Нванкво 2 – старт; Крік 22 + 5 передач + 4 перехоплення, Петров 10 + 8 підбирань + 6 передач, Челован 2.