Сьогодні наші хлопці у надважкому виїзному поєдинку зуміли вибороти третю перемогу із рахунком 78-76

В першій половині Київ-Баскет зміг заволодіти шестиочковим гандикапом. Представникам столиці не завадила більш краща гра суперника під щитами – 19 підбирань проти 20, і ліпші командні дії – 5 передач проти 8. У підопічних Айнарса Багатскіса була влучність, і цього вистачило задля отримання переваги – 15 реалізацій з гри проти 11.

Після відпочинку Черкаські Мавпи вперше у поєдинку змогли вийти вперед. За декілька хвилин до кінця третьої чверті, Камерон Янг реалізував постріл з фарби і господарі повели +2. Підопічні Максима Міхельсона ще більше додали у командних діях, і на момент завершення 10-хвилинки майже вдвічі перевершували киян за передачами – 15 на 8. Та все ж результативні дії Коренюка, Мішули та Ковальова повернули перевагу столичній команді +2.

В заключній частині Черкаські Мавпи продовжили демонструвати характер. За півтори хвилини до завершення чверті гості вели у 8 очок. Проте, вони зарано розслабилися. 40-секунда втрата концентрації і Мавпи завдяки Конєву та Янгу скоротили відрив до 4 балів. Айнарсу Багатскісу навіть знадобився тайм-аут. Та це не збило темп господарям, навпаки, вони наблизилися до суперника вже на відстань двох очок. Головний тренер гостей змушений був знову взяти паузу – за 6 секунд до кінця. Цього разу вона допомогла, і у боротьбі Київ-Баскет зберіг перевагу, переміг у матчі – 78:76 і у серії 3-0. Варто відзначити Богдана Близнюка, який став найрезультативнішим у поєдинку – 20 очок, 3 підбирання та 1 передача.

Тепер жовто-чорні чекають на свого наступного суперника, який визначиться в парі «Запоріжжя» та «Тернополя». Всіх вітаємо – ми стали ближче до омріяного титулу!