Бажаєте стати професійним тренером з фізичної підготовки? Детально розбиратися у фізичних навантаженнях, техніці виконання, збалансованому харчуванні, щоб передавати ці знання іншим та мати можливість заробляти на цьому? Тоді наша пропозиція саме для вас!

Баскетбольний клуб «Київ-Баскет» оголошує набір на майстер-клас до нашого тренера з фізичної підготовки Маріса Брузікса, який за своєю програмою навчатиме вас основам фізичної підготовки та реабілітації. Кожен охочий може залишити заявку та матиме шанс потрапити на майстер-клас до нашого латвійського спеціаліста.

Маріс Брузікс – багаторазовий призер європейських ігор та учасник Олімпіади-1992 у Барселоні у потрійному стрибку. Першу і одразу золоту медаль Маріс виграв у 1986 році на чемпіонаті Європи в Іспанії, встановивши рекорд турніру із результатом у 17.54 метрів.

Поспішайте потрапити на навчання до відомого латвійського спортсмена, який вже протягом двох сезонів займається фізичною підготовкою баскетболістів нашого клубу.

Кількість місць обмежена – тож заповнюйте нашу форму реєстрації, після чого ми з вами зв’яжемося. Заповнити її можна за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSckHaxtpHYjCd6Gxfm5V7dpmV7-moM7WozCDhRvWdqCnUfd_g/viewform