18 січня Київ-Баскет переміг Одесу у першому поєдинку п’ятиматчевої виїздної серії Суперліги Парі-Матч.

Гості, які розпочали в Одесі серію виїзних поєдинків, швидше адаптувалися до гри. Після результативного прорива та точного штрафного Крутоуса кияни вже на 7 очок випереджали господарів наприкінці третьої хвилини з початку зустрічі. Одесити більше хибили в завершені атак. Та під кінець стартової 10-хвилинки ситуація вирівнялася. Господарі додали в швидкості. З нею прийшли впевненість та влучність. То ж у підсумку Одеса стартову чверть виграла в один бал.

До перерви боротьба так і продовжувалася досить динамічно. Та при цьому в обох команд знизилася результативність. За другу чверть вони набрали 25 очок на двох. При цьому за першу половину суперники зробили лише 15 триочкових кидків на двох. Результативними стали лише три.

Другу половину команди фактично починали заново за рівного рахунку – 37:37. Загальна тенденція при цьому не зазнала суттєвих змін. Кияни знову вийшли вперед на 7 очок. Однак господарі до кінця третьої 10-хвилинки відіграли відставання.

Мотивацію одеситів додатково підсилював день народження тренера команди Олега Юшкіна, який той святкував напередодні.

Паритет на майданчику тримався до останнього. Розв’язка неминуче наближалася з настанням заключних хвилин. Кияни за дві хвилини зробили черговий ривок, головним організатором якого став Латкович. Одесити взяли тайм-аут, поступаючись в 7 очок. Гра знову повернулася до точки кульмінації, коли за 7 секунд до кінця одесити скоротили відставання до двох очок. Однак тренер господарів Олег Юшкін не стримав емоцій, коли попередження отримав Хелманіс. Самого тренера також покарали й він достроково залишив майданчик. Відтак кияни реалізували штрафні та остаточно схилили долю поєдинку на свою користь – 76:70.

Поразка стала 10-ю для Одеси в 16-ти поєдинках. У той же час це 10 перемога киян у 17-ти матчах.
20 січня підопічні Євгена Мурзіна зіграють наступний поєдинок п’ятиматчевої виїзної серії – проти Хіміка.