Столичний Київ-Баскет впевнено обіграв Дніпро на своєму майданчику в матчі регулярного чемпіонату України – 78:73.

Дніпро невдало на початку зіграв у захисті — в першій половині Київ-Баскет дуже вільно почувався в чужій фарбі, багато забивав легких м’ячів. В результаті в деякі моменти перевага киян досягала 15-17 очок.

Дніпро тримався в грі завдяки активності Санона і Купера. Особливо яскраво грав американець, якого ми звикли бачити в ролі асистента. Він за першу половину гри не віддав жодної результативної передачі, зате набрав 22 очки, у тому числі у нього було 4 з 4 точні кидки з дальньої дистанції.

Після перерви, здавалося, Дніпро переломив хід гри, став щільніше грати в захисті, потрапляти складні кидки в атаці. Ключовий момент чверті, коли Санон не забив відкритий триочковий, яким міг скоротити відставання до -1, але замість цього Кеффі і Гаретт потрапили свої дальні кидки і повернули перевагу Київ-Баскета до +12 перед останньою чвертю.

У завершальній десятихвилинці Дніпро намагався повернутися в гру на свою користь, моментами наближався до суперника по рахунку, але камбек не вдався. Київ-Баскет в підсумку виграв зустріч — 78:73.

Кращими в матчі у переможців стали Гаррет з 17 очками і Кеффі з 16 балами. У Дніпра з дабл-даблом гру завершив Купер, який набрав 30 очок (6 з 8 триочкових), зробив 10 підбирань і 5 передач.

Для команди Айнарса Багатскіса ця перемога стала четвертою у п‘яти матчах нового сезону Суперліги. Відтепер жовто-чорні готуються до Кубка Європи ФІБА – вже 13 жовтня поєдинок проти польського «Трефла». Квитки можна придбати за цим посиланням.

СУПЕРЛІГА WINDROSE
Регулярний чемпіонат

Київ, ПС Венето

Київ-Баскет – Дніпро 78:73 (30:15, 17:22, 17:15, 14:21)

Київ-Баскет: Томпсон 7, Кеффі 16 + 5 передач, Гаррет 17 + 8 підбирань, Ковальов 4, Скапінцев 10 + 9 підбирань – старт; Вудсон 13 + 5 передач, Вашингтон 9, Анікеєнко 2 + 7 підбирань, Войналович 0, Тиртишник 0.

Дніпро: Купер 30 + 10 підбирань + 7 передач, Шундель 3, Павлов 6 + 7 підбирань, Санон 14 + 6 передач – 6 втрат, Кравцов 8 + 6 підбирань – старт; Зотов 5, Вон 3, Бобров 2, Тимофеєнко 2.