Сьогодні наші хлопці зі старту не залишили шансів гостям та завершили їхню 11-матчову переможну серію

Поєдинок розпочався за повного домінування господарів. Кияни контролювали всі аспекти гри, натомість гості надто багато помилялися та здавалися виснаженими. Відтак уже в першій чверті різниця сягнула 17-ти очок на користь господарів.

Одним з найактивніших у Київ-Баскет був капітан Богдан Близнюк. За першу половину він набрав 9 очок. На бал менше було в Павла Крутоуса. Лідер запоріжців Майк Кеффі перебував у затінку – лише 3 очка за першу половину. Загалом за реалізацією господарі вдвічі переважали гостей. А за очками в швидкому відриві різниця була розгромною – 16:0.

По перерві кияни продовжили контролювати перебіг поєдинку, маючи на увазі в підсвідомості наступний поєдинок. На лідерську позицію вийшов Коренюк, який став найрезультативнішим. У гостей тим часом нагадав про себе Кеффі. Він став лідером за набраними очками своєї команди, однак цього було відверто замало, аби вплинути на загальний перебіг. Кияни й надалі спокійно контролювали гру. У підсумку перемога на старті півфінальної серії.

Герої матчу
Найрезультативнішим у переможців став Владислав Коренюк – 13 очок, 6 підбирань. У Брендона Янга на бал менше.

Наступний матч
Наступний матч півфіналу суперники зіграють в Києві 27 травня. Квитки на другий матч серії у продажу за цим посиланням: https://bit.ly/3wogSEf